Çarşamba, Şubat 24, 2010

Beşiktaşlı Duruşu !Maç içerisinde Ali Sami Yen'e edilen küfürden dolayı,sinirimden bir şey yazamamıştım; ne maçla ne de tribünle ilgili.

Oynanan futbola gelecek olursak eğer;Takım genel anlamda çok iyi maç çıkardı.Takım oyunu iyice oturmaya başlamışken Elano her geçen gün takımda ağırlığını hissettirmeye başladı.Muhteşem oynadı yine.Maalesef kaledeki sıkıntımız devam ediyor ve bu kaleciyle çok sıkıntılı maçlar yaşamaya devam edeceğiz oynadığı sürece.

Defansımızda Servet yerine oynayan Emre Güngör ve Lucas Neil ikilisi yıllardır özlemini duyduğumuz defans kurgusunun iki önemli adamı haline geldiklerini gösteriyorki sakatlık olmadığı sürece defansımızın artık yerine oturduğundan emin olabiliriz.

İnönü sevdigim deplasmanların başında gelir.Gümüşsuyundan tribündeki abi ve kardeşlerimizle omuz omuza inmek ayrı bir keyif.Beşiktaş tribünleri bu maç kötü bir performans sergiledi.Sebep olarak takımın kötü gidişatı ve tribün iç hesaplaşmaları diye düşünüyorum.Kendi tribünüm adına ise İnönüdeki son yıllardaki en iyi performansı ortaya koyduk.

Teşekkürler Aslanlar !

Beşiktaş 1 - Galatasaray 1

Hiç yorum yok: