Çarşamba, Temmuz 28, 2010

Seneye LACİVERT Forma Olsun !Kulubumüz 3 adet forma tanıtımı yapıyor ve tanıtılan 2 formanın renklerimizle uzaktan yakından alakası yok.

Kendi rengimiz olan Parçalı ise:geçen sene giydigimiz forma ve efsaneleşmiş parçalı forma değil ...

Tamam alternatif forma olabilir,farklı pazarlama stratejileri olabilir ama bu durumu ben kabullenemiyorum .

Sırası ile turuncu,mor,somon ve krem ve bu formalara farklı farklı hikayeler öne sürerek bir nevi formaların pazarlaması yapılıyor.Aslında forma satışlarına bakıldıgında turuncu ve mor formada yüksek satış yapıldıgıda bir gerçek;ama dedigim gibi gözümüz parçalı dışında bir forma görmek istemiyor.

Bizim sevdamız rengimiz Taçsız Kral'ın giymiş oldugu Parçalı Formamızdır !

Sevgili Pazarlama ekibimizin önümüzdeki sene için farklı bir renk forma tanıtımı olacaktır.Zira kendileri yılın trendleri bakımında bu Mudo v.s gibi rakipler ile rekabet edecegiz,malum yeni pazarlara girdigimiz için.

Seneye hiç yorulmasınlar LACİVERT forma çıkarsınlar !

3 yorum:

ate$ dedi ki...

aslında bende düşününce takımımızın renkleriyle alakası yok diyorum haklısın bu durumda söylediklerinde ama bir yandan düşününce de kulüpte haklı.Her sene aynı forma olsa forma satışlarında müthiş azalma olur ki getirisinin ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyoruz.Bizim yapmamız gereken hepsinin arkasında durup her şeye rağmen benimsemektir.Çünkü içinde Galatasaray ruhu üstünde Galatasaray arması taşıyan her şey bizimdir ve bizim için kutsaldır.

Adsız dedi ki...

KUTSAL PARÇALI !

Magnifacto dedi ki...

Bence forma stratejisini doğru buluyorum sonuçta arz talep meselesi.

Ama senin söylediklerininde doğru kardeşim.